«Семей қаласының
ММУ» ШЖҚ РМК
Университет госпиталі

Емханада көрсетілетін пайдалы сілтемелер

Семей қ. ММУ ШЖҚ РМК МО сабағатты-диагностикалық емхана дәрігерлерінің тізімі

№ п/п

АЖТ

Қызметі

Қабылдау уақыты

1

Нурланова Р.Р.

Емхана меңгерішісінің М.А.
Невропатолог

8.00 – 17.00
8.00 – 12.00

3

Кабдуллина Р.О.

Пульмонолог (ересектер)

8.00 – 12.00

4

Маутбекова А.С.

Кардиолог (ересектер)

8.00 – 14.00

5

Масалимова Н.Т.

Гинеколог (ересектер)

8.00 – 12.00

6

Баймуханова А.А.

Эндокринолог (ересектер)

8.00 – 16.30

7

Омарханова Д.Е.

Окулист (ересектер)

8.00 – 16.30

8

Гоосен Н.Л.

Лор-врач (балалар)

14.00 – 16.00

9

Абуов С.Г.

Уролог (ересектер)

14.00 – 16.00

10

Абдрахманова Г.

Дерматолог (ересектер)

9.00 – 11.00

11

Ишмухаметов Р.

Нейрохирург (ересектер)

13.00 – 17.00

12

Чайко В.И.

Травматолог (ересектер)

11.00 – 13.00

13

Горемыкина М.В.

Артролог (ересектер)

14.00 – 16.00

14

Багенов А.К.

Проктолог (ересектер)

10.00 – 12.00

15

Ахметов А.Ж..

Хирург (ересектер)

8.00 – 10.00

16

Сытдыкова Л.К.

Профпатолог, сарапшы

8.00 – 16.30

17

Дюсупжанов М.С.

Балалар хирургі

9.00 – 13.00

18

Смаил Е.М.

Инфекционист (ересектер)

9.00 – 12.00

19

Сытдыкова М.Т.

ЛОР-дәрігер (ересектер)

8.00 – 14.30

20

Омаров Б.К.

Балалар ортопеді

12.00 – 16.00

21

Буланов Б.С.

Ангиохирург (ересектер)

13.00 – 17.00

22

Берекенова А.М.

Ревматолог (ересектер)

8.00 – 14.00

23

Колева О.В.

Балалар гематологі

12.00 – 16.00

24

Иргайбаева Г.А.

Балалар окулисті

9.00 – 11.00

25

Арыкова Ж.Н.

Балалар неврологі

11.00 – 15.00

26

Жустова С.А.

Эндокринолог (ересектер)

12.00 – 16.00

27

Дисюпова Д.Р.

Нефролог (ересектер)

14.00 – 17.00

28

Адылханов Ф.Т.

Кардиохирург (ересектер)

14.00 – 16.00

29

Чайкина О.А.

Сурдолог (ересектер)

8.00 – 12.00

30

Кулмагамбетов А.О.

КМН, Гастроэнтеролог (ересектер)

11.00 – 15.00

31

Жылкыбаева К.Ш.

Гастроэнтеролог (ересектер)

9.00 – 12.00

32

Искаков Ш.С.

Ангиохирург (ересектер)

14.00 – 16.00